Aktuality


Aktuální zpravodajství z domova i ze světa - cestování, finance, ekonomika, telekomunikace, sport, kultura, počítače a IT
August 8th, 2011

Browser hry online zdarma

Závisláci.cz vám přinášejí nejlepší browser hry online zdarma, nejnovější webové hry, MMORPG hry, browserové, prohlížečové a klientové RPG hry online zdarma!

(zobrazit celý článek)

November 26th, 2010

Všechny hromadné slevy na jednom místě

CenyZboží.cz je moderní a rychlý vyhledávač cen zboží v českých internetových obchodech. Server hledá nejlepší akční ceny, porovnává ceny zboží a vyhledává slevy, akce a výprodeje v internetových obchodech. Novinkou serveru je prohledávání všech slevových portálů a zobrazování nabídek hromadného nakupování se slevou na jednom místě.

(zobrazit celý článek)

September 9th, 2010

1-zprávy.cz - zpravodajství pro každý den

1-zprávy.cz jsou moderním zpravodajským portálem, který Vám přináší komplexní informační servis ze širokého spektra oblastí. Členové redakce 1-zprávy.cz neustále monitorují veškerá dostupná média, včetně internetu a tisku. Vybírají pro Vás ty nejdůležitější a nejzajímavější informace a novinky z celého světa. Pokud se tedy rozhodnete sledovat příslušné kategorie našeho on-line zpravodajství nebo odebírat RSS feed, budete stále v centru dění!

(zobrazit celý článek)

July 23rd, 2010

Nejdražší klíčová slova v Google Adsense

Seznam top 30 nejdražších klíčových slov v reklamním systému Google Adsense.

(zobrazit celý článek)

July 13th, 2010

TOP 10 daňových rájů světa

Prestižní americký magazín Forbes zveřejnil žebříček nejpopulárnějších daňových rájů. Zajímavé je to, že firmy se nestěhují prostě jen do míst s nejnižšími daněmi, ale důležité jsou také stabilní politické a ekonomické prostředí a ochrana dat. Daňovými ráji světa jsou stát Delaware v USA, Lucembursko, Kajmanské ostrovy, Švýcarsko, londýnské City, Irsko, Bermudy, Singapur, Belgie a Hongkong. Překvapeními v uvedené desítce jsou podle expertů hlavně Belgie, Švýcarsko a londýnské City. Na druhou stranu ekonomové přiznávají, že výběr svou logiku má.

(zobrazit celý článek)

June 11th, 2010

T-Mobile spustil na webu půjčovnu počítačových her

Mobilní operátor T-Mobile spustil na internetu on-line půjčovnu počítačových her více než se třemi stovkami titulů. Službu bude poskytovat formou měsíčního předplatného. V nabídce budou tři balíčky v cenách 99 až do 299 korun.

(zobrazit celý článek)

June 11th, 2010

MS ve fotbale 2010 znamená sázkové šílenství

Z dnešního zahájení fotbalového mistrovství světa se neradují pouze fanoušci kopané. Spokojeni jsou jistě i sázkové kanceláře, které nyní očekávají rekordní zájem. Na turnaj v Jihoafrické republice už Češi vsadili desítky milionů korun. Celkové objemy sázek by se měly podle odhadů pohybovat v řádech stovek milionů korun. Nesází se jen na vítěze zápasů či turnaje, ale v podstatě na všechny důležité aspekty utkání.

(zobrazit celý článek)

June 11th, 2010

Češi šetří, outletům se daří

Recese nahrává obchodům se zlevněným zbožím. Češi se teď více dívají na cenu, a tak, přestože celkově maloobchodní tržby klesají, tzv. outlety, které nabízejí se slevami až několika desítek procent hlavně značkové oděvy či obuv starších kolekcí, vykazují větší obrat a některé z nich hlásí i více zákazníků.

(zobrazit celý článek)

June 11th, 2010

Letní výprodeje začaly

První obchodníci již zahajují letní výprodeje a snižují ceny sezónního zboží až o desítky procent. Letní výprodeje budou pokračovat i v červenci a srpnu. Slevy se týkají zejména textilu, konfekce, obuvi a sportu. Výše slev bude podle obchodníků zhruba stejná jako loni. Obchodníci tak pomalu přistupují k trendu, kdy zlevňují zboží ve chvíli, kdy jej zákazník potřebuje, a nečekají na konec letních dnů.

(zobrazit celý článek)

March 25th, 2010

Novinky pražské letové dopravy

Letiště Praha představilo novinky pro další půlrok. Z pražského letiště se bude pravidelně létat do víc než 50 zemí světa. Přibude taky míst pro cestující - kapacita se proti loňsku zvýší o 3,5 procenta. Novinky dnes uvedl ředitel letiště pro letecký obchod Jiří Pos.

(zobrazit celý článek)

| Další články »